87 / 100

You Dizisi Greg Berlanti ve Sera Gamble tarafından geliştirilen hemşirelik Yankee psikolojik kahramanca masal TV dizisinde Ortaksınız. Warner Horizon tv tarafından Alloy entertainment ve A&E Studios ile birlikte yapılan ilk sezon, Carolean Kepnes’in 2014 romanına dayanıyor.


You Dizisi Konusu:

Nursingd murderer World Health Organization falls’ta yepyeni bir royal line mağaza müdürü olan Joe karikatürist’i takip ediyor.Guenevere motion adlı bir müşteriyle aşık ve hızlı bir şekilde aşırı, toksik ve psikonörotik bir takıntı geliştiriyor.


You Dizisi Konusu
You Sezon

 

İkinci sezon, joe’yu Los Angeles’a taşınırken takip ediyor ve yerli mirasçı Love Quinn’e aşık oluyor. 2018’de taburcu edilen birincil sezon, Penn Badgley, Elizabeth Lail, Luca Padovan, Zach Cherry ve equipage Mitchell’i canlandırdı. İkinci sezon için, Ambyr Childers düzenli bir dizi yükseltildi, bütünlük taze katı Victoria Pedretti, James Scully, Jenna solon ve Carmela Zumbado değişikliği.


You Dizisi Konusu

You Dizisi Detaylı Bilgi:

Dizinin prömiyeri, ABD’de Gregoryen takviminin dokuz ayı olan 2018’de gerçekleşti ve yirmi altı Aralık 2018’de netflix’te uluslararası olarak yayınlandı. Dizi, Netflix için ek bir yaygın ve önemli bir başarıya dönüşmeden önce zaman diliminde sınırlı bir izleyici kitlesi çekti ve kırk üç milyondan fazla izleyici, akış hizmetinde ilk kez ilk sezonu yayınladı. zaman periyodu, 26 Temmuz 2018’de kepnes’in takip romanı Hidden Bodies’i destekleyen ikinci bir sezon için yeniden canlandırıldığınızı açıkladı. Aralık 2018’de, dizinin Netflix’e orijinal bir Netflix başlığı olarak taşınacağı kesinlikle açıklandı. İkinci sezon, yirmi altı aralık 2019’da Netflix’te tamamen ücretsiz oldu. Ocak 2020’de, dizi Netflix tarafından 3.Sezon için yeniden canlandırıldı, yani 2021’de özgür olmak üzere, Badgley ve Pedretti her biri rollerini yeniden canlandırdı.ShadowHunters Konusu ve Oyuncuları


Wikipedia

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir