91 / 100

Yarım Kalan Aşklar dizisi ,BlueTv ve Tims Prodüksyon‘un birlikte çalışması ile ortaya çıkmış Türk yapımı  aksiyon , polisiye ve fantastik türünde bir dizi serisidir.

Yarım Kalan Aşklar dizisi ilk bölümünü ise 10 Eylül 2020 tarihinde online yayın duruma geçirmiştir.


IMBD Puanı: 8.4

1 Bölumün süresi: 43dk


Senaristleri Ethem Özışık ,Hakan Bonomo Ercan Uğur olan Yarım Kalan Aşklar dizisi seneryosu ile beni bizleri etkilemeyi başardı.

 

Yarım Kalan Asklar

 

5 Ekim 2020 tarihi itibariyle ise 1 sezon ve 5 bölümden oluşmkatadır.


Yarım Kalan Aşklar Dizisi’nin Konusu:


Dizi ilk başta Ozan(Tolga Sarıtaş) adındaki bir kişinin habercilik yayın yönetim müdürü ile tartışması ile başlıyor.

Yarım Kalan Aşklar Sahnesi

Ozan karakteri aslında bir işin peşindedir bu durumu yayın mudürüne anlatınca aralarında anlaşamıyorlar. Ozanda sinirlenip odadan çıkıyor ve yaptığı araştırmanın peşinden gidiyor.

Tam yola koyulacakken çalıştığı yerde hem meslek arkadaşı olan hemde sevgilisi olan Elif onu durduru ve nereye gittiğini sorar.Ozan araştirmaya gidiyorum diyince asansöre binerler.

Yarım Kalan Aşklar

Asansördeki şu siyahlı adamı aklımızda tutalım.


Ozan sevgilisi Elif ile motor ile yolculuğa çıkarlar. Vardıklarında içeriye girerler girdikleri yer bir müzedir. Burada biraz bir tablo ile konuşdükdan sonra birazda oynasmaya başlarlar burada ayıp var dikkat.

Daha sonra müzeden çıkarlar Ozan tam motora atalyıp gidecekken sevgilisi Elif motoru ben alayım sen şuradaki taksi ile git ev zaten yakın ben motor  ile giderim der.

Ozan tamam deyip taksiye yürürken Asansörde ve gelirken çöpcülük yapan adamı bu seferde taksi de görür orada biraz bekleyip şaşırken bir araba gelip Ozan karakterine çarpar ve olaylar burdan sonra başlar.


Konunun Asıl Kısmı:

Ozan karakterine araba çarpınca Ozan karakteri  ölür ve onun adında cenaze düzenleme  işleri Ozan aslında beden olarak ölür ama ruhen başka bedene tasinmistır.

Yarım Kalan Aşklar

Bu bedendeki yeni  kişinin adı Kadir’dir. Kadir’e yarım kaln bir işinin oldugunu ve buna artık bu bedenden  devam etmesi gerektigini soyler yanındaki adam.

Bu adam ise Yarım Kalan İşler adın daki bir ruhani bir dairede müdürmuş. Bu ozel iş için gorevlendirilmiştir.


Eleştiri Bölümü:

Ben aslında böyle her diziyi beğenen bir kişi değilim ama bu dizi gerçektende gerek oyuncular gerek sahnelemesi gerek seneryosu ile bir mükemmel desem yeridir.

Dizi ,sizi zamanın çok hızlı geçtiğine inandırıyor.İzlerken ne oldu, ne olacak derken 1. Bolüm bitti. Birde oyle güzel uerde bitirmişlerki BlueTv  üyeliği alacağım galiba.

Tavsiyem Kesinlille izlenebilir bir dizi ama unutmayın dizide cin*ellik faktörü bulunmaktadır. Bay Yanlış Dizisi nden daha güzel.


Yarım Kalan Aşklar Dizisi Oyuncuları:


Burak Deniz(Kadir): Dizinin başrol oyuncusudur. Dizide Ozan ölünce yeni bedendeki halidir. İçki bağımlısi ,1 çocuk babası,vasıfsız bir insandır . Dizide ise Cinayet Büroda Amirlik yapmaktadır.

Yarım Kalan Aşklar Oyuncuları

Tolga Sarıtaş(Ozan)Dizide sadece 3dk civarında oynayan Ruhu değişen gazateci hayallerinin peşinden koşan bir karakter.

Yarım Kalan Aşklar Oyuncuları

Dilan Çiçek Deniz(Elif): Dizide ilk başta Ozan karakterinin sevgilisi rolunde oynuyordur. Bir gazatede  Ozan ile birlikte çalişıyorlardı. Ozan ölünce büyük bir boşluğa düştü.

Yarım Kalan Aşklar Oyuncuları

Cem Davran: Dizide Cinayet Bürodaki Baş Amirdir. Kadir’den nefret eder. Sinirli ve asabi bir kişiliğe sahiptir.

Yarım Kalan Aşklar Oyuncuları

Nazı Bulum: Dizide cinayet Büroda çalısan bir polisdir. Nişanlanmasına 2 ay kala Kadir karakteri ile bir ilişki yaşamıştır. Kadire karşı bir gariptir.

Yarım Kalan Aşklar Oyuncuları


Oyuncular: Burak Deniz,Dilan Çiçek Deniz,Cem Davran,Ezel Akay,Tolga Sarıtaş,Gizem Ünsal,Nazlı Bulum,Esra Ruşan,Cihat Süvarioğlu seklindedir.


Blue Tv Yarım Kalan Aşklar

1. BÖLÜM

YORUMLAR

  1. Hangi aşklar yarım kalmıyor ki ? Çoğu aşkı hep yarım yaşadı bu gönüller :/

  2. Konuya ve kadroya bakıldığı zaman güzel bir iş çıkacakmış hissiyatı uyandırıyor. BluTV üyeliğimi yenilersem başlayabilirim.

  3. Dizi yine aynı konular üzerine kurulmuş. İzlemek hiç içimden gelmiyor.

  4. Oyuncu kadrosu baya iyiye benziyor. Sanırım bu sefer tutacak gibi ama bakalım

  5. Dilan çiçeği görünce bi merak etmedim değil yani hiç denk gelmemiştim halbu ki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir