85 / 100

“Arrow Dizisi”, DC Universe’deki ilk süper kahraman serisidir. Netzwelt, Arrow   konusu, prodüksiyonu ve yayınıyla ilgili tüm bilgilere sahiptir.

Arrow tür olarak süper kahraman macera türünde ve  Green Arrow çizgi romanından esinlenmektedir.Bu dizide The Umbrella Academy dizisinde olduğu gibi romandan esinlenmiş.


Arrow Dizisi
Arrow Dizisi Konusu

Arrow Dizisi Konusu

CW dizisi “Arrow”, bir gemi enkazından sonra öldüğü ilan edilen milyarder ve playboy Oliver Queen’i konu alıyor. Beş yıl sonra istemsiz sürgününden döner. Arkadaşlar ve aile çok mutludur, ancak Oliver’ın adada değiştiğini çabucak fark ederler.

Arrow Dizisi: TV’de

“Arrow” un orijinal prömiyeri 10/10/2012 tarihinde The CW’de gerçekleşti. Türkiue’de izleyiciler, modern Robin Hood’u neredeyse bir yıl sonrasına kadar, 16 Eylül 2013’te Vox’ta göremediler. Tüm güncel yayın tarihlerini genel bakışta bulabilirsiniz.

Önümüzdeki yedi gün boyunca ücretsiz veya ödemeli TV’de “Arrow” yayını bulamadık.

Arrow : Bölüm Kılavuzu

Oliver, dönüştüğü adamı saklamaya çalıştığı kadar, gençlik günahları için de affetmeye çalışır. Hepsinden önemlisi, kız kardeşi Sara ile aldattığı eski kız arkadaşı Laurel ile bir uzlaşma arıyor. Sara da gemi enkazıyla oradaydı ve öldüğü açıklandı.

Hayatını yeniden inşa etmek için eski arkadaşlarına döndüğünde, gizlice Arrow karakterini yaratır. Geceleri Starling City’deki suçluları yay, ok ve başlık ile avlayan modern bir Robin Hood. Babasının verdiği zararı telafi etmek istiyor.

Arrow bölüm kılavuzu, 170 bölüm ile 8 sezon içerir. Aşağıda ayrı ayrı sezonların bölüm listesini görebilirsiniz.


İpucu! Arrow için kompakt bir bölüm listesi aşağıdaki linkte bulunabilir.

Wikipedia Arrow Dizisi

Ağustos 19, 2020

Lucifer

YORUMLAR

  1. Hi there, this weekend is pleasant in favor of me, because this occasion i am reading this impressive informative paragraph here at my house. Roshelle Nickey Harry

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir